Seans

Doğum bilginizi gün ay yıl saat ve şehir olarak belirtip görüşme ödemenizi yaptıktan sonra randevulaşıyoruz ve görüşüyoruz.

Seans detayları için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz. Lütfen bu sayfayı tamamen okumadan başvuruda bulunmayınız.

AstroVole Seansları

Seanslar telefon ya da facetime, whatsapp, facebook messenger, skype üzerinden online olarak yapılır.

Doğum haritası analizi 500TL, 90 dakika

Doğum haritanız; şimdiki zamanı, geçmişinizi ve geleceğinizi içerir. Hem sizden hem de dış etkilerden kaynaklanan olayları, sorunları ve çözüm önerilerini öğrenirsiniz.

 

Aşk Astrolojisi 250TL, 45 dakika

Kadın Erkek ilişkilerindeki durumunuz, geçmişiniz ve geleceğiniz üzerine ineceleme. Ayrıntılı bilgi için astrovole.com/ask adresine bakınız.

Çocuk Astrolojisi 200TL, 45 dakika

Çocuklar için yapılan astroloji, yetişkinler için yapılan astrolojiden farklıdır. Detaylar için lütfen astrovole.com/cocuk adresini ziyaret ediniz.

 

Bir yıllık öngörü seansları 300TL, 45 dakika

Gelecek bir yılı nasıl geçireceğinizle ilgili öngörü seansları. Daha önce doğum haritası analizi almış olanlar için bu çalışmanın bedeli 200TL’dir.

Astroloji nedir?

Astroloji, gökyüzü hareketlerinin yeryüzünde olup bitenleri anlattığını iddia eden bir çalışma alanıdır.

Astroloji ne değildir?

Astroloji, kafelerdeki falcı bacı değildir. Yani astrolojiden beklentiniz, “ben söylemeden adını bildi” gibi şeyler olmamalıdır. Astroloji çalışmaları ortak çalışmalardır, birinin bazı şeyleri siz söylemeden bilmesi türünden bir şey değildir. Astrolog sizin haritanız üzerinde çalışır, siz de ona sizin için önemli konuları anlatırsınız.

Ne işe yarar?

İnsana içgörü kazandırır. Sıklıkla tekrarladığınız hataları öğrenirsiniz. Bunların içinde sizin farkında olmadıklarınız da vardır. Geleceğe dair tahminlerde bulunmayı olanaklı kılar.

Burçlar nedir?

Burçlar bir astroloji haritasının en önemli üç kısmından biridir. Diğer kısımları evler ve gök cisimleridir.
İnsanın burcu olmaz haritası olur. Bugün aramızda benim burcum şudur dediğimiz yer sadece bu haritada güneşin yerini anlatır. Bu da o haritanın yüzde onu bile değildir. Bütün burçlar herkes için geçerlidir. Herkesin haritası 12 burçtan oluşur.

Doğum haritası ne demek?

Yaşadığımız hayatı bir salon gibi düşünürsek, doğum haritası sizin bu salona giriş anınızda çekilmiş fotoğrafınızdır. Bu fotoğraf size; hayat dediğimiz bu salonda neler yaşayacağınızla ilgili genel bilgiler verir. Engelleriniz ve fırsatlarınız nelerdir, engellerinizi nasıl aşarsınız, fırsatlarınızı nasıl kullanırsınız bunları anlatır.

Nasıl görüşeceğiz?

Doğum bilginizi gün ay yıl saat ve şehir olarak belirtip görüşme ödemenizi yaptıktan sonra randevulaşıyoruz ve görüşüyoruz.

Eğer 29 yaşından büyükseniz, 29-30-31 yaşlarınızda karşılaştığınız en önemli olayları da birkaç cümleyle özetleyen bir bilgi sunmanızda fayda vardır. Bu dönem insanların yaşamında 1. Satürn dönüşü adını verdiğimiz dönemdir ve haritanızla ilgili kritik ipuçları içerir. Haritadan faydalanma olanağınız artar. 29 yaşından küçükseniz buna gerek yoktur.

Aşağıdaki formu kullanarak gereken bilgileri iletebilirsiniz. Size elimden gelen en kısa zamanda dönüş yaparım.