Anneler gününde annelere özel

Tüm annelerin anneler gününü kutlarım. Bu özel güne özel bir teklif sunuyorum. Doğum haritası analizi satın alan annelere, çocuk astrolojisi (0-18 yaş arası için) çalışmasını hediye ediyorum. Doğum haritası analizi, bir insanın kendisini tanıması için en iyi fırsatlardan biridir. Ayrıntılı bilgiyi seans açıklaması sayfasında görebilirsiniz.

Çocuk astrolojisi ise yetişkinler için yapılan çalışmalardan farklıdır. Kapsamı daha dar, daha ziyade çocuğunuzun güçlü yönleri, gelişim alanları, mesleki eğilimlerinden ibaret bir çalışmadır.

Doğum haritası analizi 500TL’dir. Bu yıl anneler için anneler günü kutlaması olarak 200TL değerindeki çocuk astrolojisi çalışmasını bunun yanında hediye olarak alabilirsiniz. Doğum haritası analizi seansı 90 dakika, çocuk astrolojisi seansı ise yarım saattir dolayısıyla randevu planlarken iki saat görüşeceğimizi düşünerek planlamalısınız.

Görüşmeler online görüntülü olarak yapılmaktadır. Anneler gününe özel bu fırsat 15 Mayıs Salı ve 16 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00-20:00 arası yapılacak görüşmeler için geçerlidir. Bu nedenle toplamda 7 randevuyla sınırlıdır. İş hayatınız nedeniyle gündüz görüşemiyorsanız akşam 20:00 için randevu alabilirsiniz.