AstroDoxa

AstroDoxa, astroloji ve tarot içeren yarım saatlik soru cevap seansıdır. Sorularınız iş, aşk, ilişki, evlilik, boşanma, ticaret, ortaklık, okul, sınav vs konularda olabilir. AstroDoxa soru cevap seanslarında ortaçağ teknikleri kullanılmaktadır. Astroloji içeriğinden ötürü bu seanslar için doğum tarihinizi bilmeniz gerekir. Doğum tarihinizi gün ay yıl olarak bilmeniz yeterlidir ancak saatini de biliyorsanız daha iyi olur.

AstroDoxa soru cevap seansları 400TL olup, 21 Mart 2019 tarihine kadar tanıtım amaçlı olarak %50 indirimle 200TL’dir. Ödemeler banka havalesi veya eft olarak yapılır. Ödeme gerçekleştikten sonra randevulaşıp telefonla veya online görüntülü olarak görüşeceğiz. Seans başvurusu için facebook üzerinden mesaj atabilirsiniz: facebook.com/astrodoxa adresine giderek oradan özel mesaj yollayabilirsiniz.

Türkiye’de fal ve kehanet konuları çok yanlış anlaşılmaktadır. Tarih boyunca yapılagelen bu faaliyet halk arasında medyumluk, bakım vs. olarak bilinmektedir. Oysa yine tarih boyunca saraylarda yapılan kehanet ve danışmanlık hizmetleri filmlerdeki gibi değildir. Benzer biçimde bu iş, günümüzde çok yaygın olan fal kafelerde yapıldığı gibi de yapılmaz. Yani bu işin esas konusu “ben söylemeden adını bildi” gibi şeyler değildir, bunlar işin eğlencelik kısmıdır. Esas önemli olan sizin soru sorduğunuz konuda ne yapmanız gerektiğine dair size tavsiye verilmesidir. Esas artı değer budur. Lütfen seans başvurunuzu bunu bilerek ve anlayarak yapınız.