Astroloji size ne yapmanız gerektiğini anlatır

Astrolojinin size ne yapmanız gerektiğini söylemesi, geleceği söylemesinden daha önemlidir. Doğum haritası seanslarında özellikle buna öncelik veririm.

Doğum haritanızda yaşam boyu nelerle uğraşacağınız görünür. Bunlar olayları, kavramları ve kişileri içerir. Doğum haritası üzerinden kimin niçin karşınıza çıktığını anlamak mümkündür. O insana nasıl davranmanız gerektiğini de anlayabilirsiniz.

Bir iş yerinde arka arkaya sürekli benzer sorunlar yaşatan insanların niye karşınıza çıktığı ve sizin hangi yöne doğru değişmeniz gerektiği doğum haritanızdan anlaşılır. Bunu anlayıp gereken değişimi gerçekleştirdiğiniz zaman ya o insanların davranışı değişir ya da sizden uzaklaşırlar.

Aynı şey ilişkileriniz ve evliliğiniz için de geçerlidir. Belli tipte insanların belli özelliklerle karşınıza çıkmasının bir nedeni var. Bu nedeni anladığınızda ve nasıl değişmeniz gerektiğini gördüğünüz zaman hayatınız kolaylaşır.

Astroloji yaşadıklarımızın sebebi değil anlatıcısıdır. İnsanların burcu yoktur haritası vardır. Astroloji, astrolojiden ibaret değildir.

Seans bilgileri için seans sayfasına bakabilirsiniz.