Ay düğümleri ve düşünce gücü

Doğum haritanızı bilmek, düşünce gücünüzü kullanmanızı etkiler.

Her insan dünyaya belli senaryolarla gelir. Doğum haritanız bu senaryolarla ilgili bilgi sağlar. Peki bu bilginin düşünce gücünüzün kullanımıyla ilgisi ne?

Önce düşünce gücüyle ne demek istiyoruz buna açıklık getirelim. İnsana alabildiğine geniş bir düşünce özgürlüğü ve hayal gücü tanınmıştır. Bu alanda limit insanın kendisidir. Bir insan arzu ve isteklerini disiplinli hayal gücüyle gerçekleştirebilir. Aslında insanın hayatı boyunca yaşadıkları bu düşünce / hayal gücüyle çok ilgilidir. Her insan bu sayede olumlu ve olumsuz birçok olayı kendine çeker ve yaşar.

Ancak bunun bir sınırı var. O sınır sizin doğum haritanızda da görülebilen tekamül alanlarınızla ilgilidir. Örneğin hayatının belli bir döneminde tekamül planı gereği sanatla uğraşması şart olan bir insan o dönem için sanattan çok uzak bir iş hayal ederse gerçekleşmez.

Benzer biçimde, bu yaşamda tekamül senaryosu gereği geç evlenmesi icab eden biri erken bir evliliği kendine çekemez.

Burada amaç size eziyet etmek değildir. Kim bilir kaçıncı yaşamınız ve kim bilir hangi öğrenme ihtiyaçlarıyla dünyaya geldiniz. Şu anda yaşadığınız bu dünya hayatında öğreneceğiniz şeyleri mutlaka öğreneceksiniz. Bunlarla ters düşmeyen her şeyi de düşünce / hayal gücünüzle elde etmeniz ve yaşamanız mümkündür.

Haritanızda bu alanları ve sınırları anlatan unsurlar; ay düğümleri, Satürn ve doğumumuzdan hemen önceki tutulmadır. Hayatınızın bir kısmını bunların anlattığı doğrultuda düzenlerseniz hayatın terslikleri azalır.

Astrolojide insanların burcu yoktur, haritası vardır. 12 burcun 12’side hayatın değişik alanlarında değişik ölçülerde hepimiz için geçerlidir. Astroloji yaşadıklarımızın sebebi değil anlatıcısıdır.