Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sertifika Programı

moon and stars

Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sertifika Programı, 3 ana başlığa bölünmüş 18 dersten oluşmaktadır. Bu program bireyseldir, özel ders olarak alınır, grup dersi değildir. Dolayısıyla merak ettiğiniz her şeyi çekinmeden sorabileceğiniz bir eğitimdir. Bireysel bir çalışma olduğundan zamanlaması da esnek olarak belirlenir. Ancak çalışma programının yoğunluğu nedeniyle bu programın en fazla haftada 2 ders olacak şekilde alınması uygundur.

Bu eğitimde sertifika, “katılım belgesi” anlamında kullanılmıştır. Türkiye’de sertifika kelimesi gelişigüzel kullanılmaktadır. Sertifika, ülkemizdeki kurallar çerçevesinde yalnızca eğitim bakanlığına bağlı veya onaylı kurumlarda, yalnızca eğitim bakanlığının kabul ettiği konularda verilmektedir. Dünyanın hiçbir yerinde resmi bir astroloji sertifikası yoktur.

Eğitimi bizzat benden alacaksınız. Online görüntülü görüşme şeklinde çalışacağız. Eğitim sırasında ekran paylaşımı yapacağımdan, eğitime bir bilgisayar veya tablet üzerinden katılmanız daha faydalı olacaktır. Yaptığımız her ders kayıt altına alınacak ve sonradan izleyebileceksiniz.

Birinci 6 derslik bölüm: Doğum haritanızın incelenmesi, size özel doğum haritası seansı ve haritanız üzerinden astrolojinin temellerini öğrenmeye başlamanız. Zodyak adını verdiğimiz burçlar kuşağı üzerine kurulu astroloji haritasını oluşturan unsurların anlaşılması. Bunlar evler, burçlar, 7 gök cismi (Güneş, Ay, Jüpiter, Satürn, Mars, Venüs, Merkür) ile Kuzey ve Güney ay düğümleri, yükselen burç ve yükselen çizgisi. Burç yöneticiliği konusunun anlaşılması. Bir haritaya bakarken, hangi konu hakkında nasıl konuşabileceğimizin öğrenilmesi (para, iş, sağlık, flört, evlilik, çocuklar, cinsellik vs vs).

İkinci 6 derslik bölüm: Harita okuma prosedürünün öğrenilmesi. Bir harita dıştan içe doğru nasıl okunur? Bir insanın doğum haritasına nasıl bakılır? Bir ülkenin haritasına nasıl bakılır? Bir doğum haritasına bakarken birlikte çalıştığınız insanla neler konuşulur? Transitlere ve progresif haritalara nasıl bakılır? Bunlara bakmanın püf noktası ve sırrı nedir? Örnek haritalar üzerinde çalışma.

Üçüncü 6 derslik bölüm: Örnek haritalar üzerinde çalışmaya devam. Bunun yanısıra: Bir astrolog kendini nasıl tanıtmalı, nasıl pazarlamalıdır? Müşteri ilişkilerini nasıl kurmalıdır? Seans saatlerini nasıl düzenlemelidir? Nasıl satış yapmalı, nasıl fiyatlandırma yapmalıdır? Seansta müşteriler neler konuşur, neleri saklar? Bilgi saklayan müşteriyle nasıl başa çıkılır? Uzun vadede astroloji kariyerinizi nasıl kurmalısınız?

Bu üç bölümü başarıyla tamamlayan arkadaşlara Temel Seviye Astroloji Eğitimi Katılım Belgesi verilecektir.

Eğitimin ödemeleri her bir bölüm için aylık olarak düzenlenir. 6 derslik her bir bölümün ücreti 12.000TL’dir. Yani 18 derslik sertifika programının toplam ücreti 12.000TL*3= 36.000 TL’dir. 18 derslik üç aylık programı tek seferde satın almak isteyenlere nakitte (eft/havale) %15 indirim yapılacaktır (yani 36.000TL yerine 30.000TL).

Kredi kartıyla satın alma yapabilirsiniz. Kredi kartıyla satın alma shopier üzerinden yapılmakta, satın alma sırasında komisyonla 9 taksite kadar taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır.

Birinci dört derslik bölümü satın almak için bu linkten ilgili Shopier sayfasına gidebilirsiniz: https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=8055599

Ayrıca; 1. dört derslik bölümü satın alanlara ücretsiz doğum haritası analizi yapılır. Çalışmanın birinci saati bu doğum analizidir ve kişi astrolojiyi orda öğrenmeye başlar. Bunun yanında isteyenlere (ki istemeniz lazım çünkü astroloji pratiği sadece astrolojiden ibaret olamaz) kundalini reiki uyumlaması yapılacaktır. Bu uyumlama konusunda ayrıntılı bilgiyi başvuru sırasında alabilirsiniz.

Bu eğitim 18 saat olmakla beraber dersler arasında kendi başınıza çalışmalar yapmanız (ödevler ve bazı bilgilerin tekrarı, ders videomuzu tekrar izlemeniz gibi) gerekmektedir. Dolayısıyla bu eğitimi alırken günlük yarım saat bir saat arası bir zaman ayırmanız gerektiğini düşünerek başvurmalısınız.

Başvurunuzu aşağıdaki formla veya astrovole sosyal medya hesapları üzerinden özel mesaj yoluyla yapabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bu konularda en hızlı ve en hatasız dönüş imkanı telefon yoluyla oluyor bu yüzden telefonunuzu ve email adresinizi doğru yazdığınızdan lütfen emin olun. Telefon üzerinden dönüş yaparken whatsapp/telegram kullanıyorum. Bunları kullanmıyorsanız sms veya arama yapıyorum.