EKİM ve KASIM Önemli

Artık yavaş yavaş sonbahara odaklanmalıyız. Ekim ayında Jüpiter, Aralık ayında ise Satürn burç değiştirecek. Hayatımızı bir dizi filme benzetirsek, bir bölümün bitip diğerinin başlaması değil, sezon değişikliği anlamalıyız.

Astrolojik göstergeler her zaman olayların oluş anını göstermez. Olup bittiği zamanı da gösterir. Örneğin Maya kehanetlerinde takvimin bitişiyle ilgili şöyle der: “Takvim sona erdiğinde bilinen dünya düzeni değişmiş olacak”. Bu durumun 2012’de kıyamet kopacak anlamına gelmediği açıktı. Takvim sona ererken de zaten bilinen dünya düzeni gerçekten de değişmişti.

Bu yüzden biz bu burç geçişlerinin tam tarihine değil, öncesine odaklanmalıyız. Bu yüzden sonbahar önemli. Bu yüzden EKİM ve KASIM çok önemli.

Ne yapabiliriz?

Hayatımızda yolunda gitmeyen konuları azaltalım. Yolunda giden şeyleri çoğaltalım. Bu söylediklerim 365 gün geçerli ancak bu sonbahar gibi geçişlerde bunları temizlemiş düzenlemiş olmak daha da önemli.

Aşk, sağlık, para alanlarında neresi daha engelsiz akıyorsa o yoldan gitmelisiniz. Hayatın sizi sürekli uyardığı, engeller çıkardığı alanlar, kişi kurum ve kavramlar zaten siz onları bırakmazsanız sonbaharda kendiliğinden gidecek.

Seans bilgileri için astrovole.com/seans sayfasına bakabilir, seanslar için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.