Enerjiyle Tanışma Bireysel Çalışma Atölye Programı

Enerjiyle Tanışma Atölyesi, çekim yasası ve reiki enerjisini birlikte kullanmayı öğreneceğiniz bireysel bir çalışma programıdır.

Enerjiyle tanışma atölyesinde bilinen reiki modlarından birine uyumlanıp yönlendirilmiş meditasyonla bazı temel isteklerinize daha fazla odaklanabilmenizi sağlayacak bireysel bir çalışma hazırladım.

Çekim yasası nedir?

Çekim yasası; 24 saat çalışan, duygu ve düşüncelerimizin hayatımızı belirlediğini anlatan bir yasadır. Normalde çalıştığının farkında olmayız halbuki hayatımızı kendimiz yaratırız. Rastgele düşüncelerimiz, kaygılarımız, olumsuz düşünce kalıplarımız nedeniyle kendimize olumsuz deneyimler yaratıyoruz.

Çekim yasasını çoğunluk bilmeden kullanıyor. Bunun farkına varmak, yaşadığımız hayatı biraz olsun yönetebilmek demek. Yapılması gereken şey ise duygu ve düşünce kontrolü. Ne hissetiğimize dikkat eder, ne düşündüğümüzü biraz kontrol edebilirsek kısa sürede hayatımızda bazı olumlu değişiklikler sağlayabiliriz.

Reiki nedir?

Reiki, değişik uygulama ekolleri olan evrensel bir enerjidir. Burda enerji kelimesi mecaz anlamda kullanılıyor. Fizikteki enerjiden bahsetmiyoruz. Ancak yine de fizikte enerjiyi, kuvveti “iş yapma imkanı” olarak tanımladığımız için mecaz da olsa burda enerji kelimesini kullanmak doğru bir şey.

Reiki genelde sağlık ve şifa konularıyla ilgili bilinip tanınır oysa reiki enerjisiyle hayatın akışındaki durumlara ve olaylara da müdahale etmek mümkündür. Durum reikisi veua olay reikisi olarak adlandırılan bu reiki uygulama türü, aslında çekim yasasını kendi hayrımıza kullanabilmeyi kolaylaştıran bir şeydir.

Enerjiyle tanışma bireysel atölye programı

Bu programda, 15 gün boyunca günde yarım saatinizi ayırarak:

1) Kendinize reiki vereceksiniz
2) Çekim yasasını istekleriniz doğrultusunda kullanabilmek için şart olan mood yükseltme, enerji yükseltme, iyi hissetme olarak adlandırabileceğimiz bir çalışma yapacaksınız. Bu meditasyon benzeri bir imajinasyon çalışması. İmajinasyon hayal kurmak demek. Burda yapacağınız şey, yaklaşık 10 dk. kadar disiplinli bir şekilde hayal kurmak. Kuracağınız hayallerin konusu sizi pozitif biçimde heyecanlandıracak şeyler olmalı. Bunların ne olacağına birlikte karar vereceğiz.
3) Seçeceğiniz, birlikte oluşturacağımız kişisel hedeflere reiki vereceksiniz. Bunu imajinasyonla birleştirmeniz daha sağlıklı olur. Yöntem, reikide niyet beyanı olarak adlandırdığımız şekilde niyetinizi bir kağıda yazarak bu kağıda reiki veriyorsunuz. Reiki enerjisi kağıtta yazılı konuların temsil ettiği olay ve durumlara akıyor.

Bazı detayları konuşabilmek ve niyet beyanı konusunda doğru formülasyona karar vermek üzere günlük olarak yazışacağız (email, whatsapp, instagram vs gibi ortamlardan). Ayrıca çalışmanın başlangıcında ve ortalarında iki üç telefon ya da görüntülü görüşme yapmamızda fayda var. Niyetlerinizi en doğru şekilde nasıl formüle edebileceğinizi anlatacağım.

Nasıl niyetler üzerinde çalışabilirim?

Örnek niyet formülasyonları:

  • Birlikteliğimin sağlıklı mutlu verimli bir dengeye kavuşmasını istiyorum.
  • Yaptığım filanca işten elde ettiğim gelirin daha sağlıklı bir seviyeye yükselmesini istiyorum.
  • Çocuklarımın kendi aralarında daha iyi anlaşmalarını, birbirleriyle daha sağlıklı, daha dengeli bir etkileşim içerisinde olmalarını istiyorum.
  • İş hayatımın daha sağlıklı bir dengeye kavuşmasını istiyorum.
  • Filanca kişiyle aramdaki olumsuz durumların değişmesini, ilişkimizin sağlıklı bir etkileşime dönüşmesini istiyorum.
  • X yıldır satılamayan filanca evimin / arsamın satışının sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorum.
  • Evdeki kedilerimin daha sağlıklı daha uyumlu ve daha neşeli olmalarını istiyorum.

Örnekler çoğaltılabilir. Hayatınızın akışı içerisinde değişmesini istediğiniz şeyleri konuşup bunlara uygun niyet formüllerini birlikte oluşturacağız.

Neden sadece çekim yasası kullanmıyoruz da yanına reiki enerjisi koyuyoruz?

Çünkü arzu ve isteklerimiz söz konusu olduğunda farkında olmadığımız dirençlerle karşılaşıyoruz ve bunları iyileştirmediğimiz sürece gün içerisinde farkında olmadan sürekli istediğimizin tersine şeyler düşünüyoruz ve hissediyoruz. Bu da tatsız deneyimler yaşamamıza sebep oluyor. Reiki burda bu dirençlerimizi hafifletmek için bize destek oluyor.

Hangi reiki?

Bu programda, uzaktan uyumlamaya en uygun yöntem olan Ole Gabrielsen’in kundalini reiki modalitesini kullanacağız. Programın 1. günü 1. seviye, 3. günü 2. seviye, 11. günü 3. seviye kundalini reiki uyumlaması alacaksınız. 3. seviyeyi aldıktan sonra başkalarını da reikiye uyumlayabilirsiniz.

Aldığım reiki uyumlamasıyla daha başka neler yapabilirim?

Bu uygulamayla sadece insanlara değil; hayvanlara, bitkilere, evinize, eşyalarınıza, yemeklerinize vs. de reiki verebiliyorsunuz. Ayrıca bazı eşya ve nesnelere (yatağınız, elbiseleriniz, mumlar ve taşlar gibi) bulunduğunuz ortama veya size reiki verebilmesi için programlama yapabiliyorsunuz. Size yollayacağım kundalini reiki el kitabında bu konudaki detaylar yazıyor.


Program, 15 günlük çalışma içeriyor. 15 gün içerisinde günde yaklaşık yarım saatinizi ayırmanızı gerektirecek bazı enerji ve düşünce ödevleriniz olacak. Bu 15 gün boyunca bir şeyleri nasıl değiştirebileceğinizi deneyimleyeceksiniz.

Günlük çalışmalarınızı aksatmadan yaparsanız, kendiniz için çok değerli alışkanlıklar edinmiş olursunuz. Hayatın size gol attığı bazı açıkları böylece kapamayı öğrenmiş olacaksınız.

Enerjiyle tanışma bireysel atölye programının ücreti Haziran ayı boyunca 350TL. Kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz astrovole’nin shopier dükkanından ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemesi 390TL‘dir.

Başvuru için astrovole’nin sosyal medya kanallarından mesaj atabilirsiniz:

facebook astrovole sayfası

instagram astrovole sayfası