Seans

Doğum bilginizi gün ay yıl saat ve şehir olarak belirtip görüşme ödemenizi yaptıktan sonra randevulaşıyoruz ve görüşüyoruz. Astrovole’yi youtube ve instagram gibi sosyal medya kanalları üzerinden takip edip bir miktar bilgilenmeden seans başvurusu yapmamanızı tavsiye ederim. Astrovole’nin sosyal medya hesaplarına iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

AstroVole Seansları

Seanslar telefon ya da zoom, facetime, whatsapp, facebook messenger, skype üzerinden online olarak yapılır. Evinizde veya ofisinizde yüzyüze görüşme seans bedeli 15.000TL’dir.

Doğum haritası analizi 10.000TL – 2 saat

Doğum haritanız; şimdiki zamanı, geçmişinizi ve geleceğinizi içerir. Hem sizden hem de dış etkilerden kaynaklanan olayları, sorunları ve çözüm önerilerini öğrenirsiniz. Bu görüşme, alttaki seansı da içermektedir.

Doğum haritası analizi 5000TL – 1 saat

Ay düğümleri ve Satürn üzerinden hareketle yaptığımız bu doğum haritası analizi aslında ihtiyacınız olan tek seanstır. Geleceği bilmek yerine geleceği oluşturmak için haritanızdan öğrenmeniz gereken bilgileri içerir.

İletişim için facebook astrovole sayfasını kullanabilirsiniz.

Astroloji nedir?

Astroloji, gökyüzü hareketlerinin yeryüzünde olup bitenleri anlattığını iddia eden bir çalışma alanıdır.

Astroloji ne değildir?

Astroloji, kafelerdeki falcı bacı değildir. Yani astrolojiden beklentiniz, “ben söylemeden adını bildi” gibi şeyler olmamalıdır. Astroloji çalışmaları ortak çalışmalardır, birinin bazı şeyleri siz söylemeden bilmesi türünden bir şey değildir. Astrolog sizin haritanız üzerinde çalışır, siz de ona sizin için önemli konuları anlatırsınız.

Ne işe yarar?

İnsana içgörü kazandırır. Sıklıkla tekrarladığınız hataları öğrenirsiniz. Bunların içinde sizin farkında olmadıklarınız da vardır. Geleceğe dair tahminlerde bulunmayı olanaklı kılar.

Burçlar nedir?

Burçlar bir astroloji haritasının en önemli üç kısmından biridir. Diğer kısımları evler ve gök cisimleridir.
İnsanın burcu olmaz haritası olur. Bugün aramızda benim burcum şudur dediğimiz yer sadece bu haritada güneşin yerini anlatır. Bu da o haritanın yüzde onu bile değildir. Bütün burçlar herkes için geçerlidir. Herkesin haritası 12 burçtan oluşur.

Doğum haritası ne demek?

Yaşadığımız hayatı bir salon gibi düşünürsek, doğum haritası sizin bu salona giriş anınızda çekilmiş fotoğrafınızdır. Bu fotoğraf size; hayat dediğimiz bu salonda neler yaşayacağınızla ilgili genel bilgiler verir. Engelleriniz ve fırsatlarınız nelerdir, engellerinizi nasıl aşarsınız, fırsatlarınızı nasıl kullanırsınız bunları anlatır.

Nasıl görüşeceğiz?

Doğum bilginizi gün ay yıl saat ve şehir olarak belirtip görüşme ödemenizi yaptıktan sonra randevulaşıyoruz ve görüşüyoruz.

Eğer 29 yaşından büyükseniz, 29-30-31 yaşlarınızda karşılaştığınız en önemli olayları da birkaç cümleyle özetleyen bir bilgi sunmanızda fayda vardır. Bu dönem insanların yaşamında 1. Satürn dönüşü adını verdiğimiz dönemdir ve haritanızla ilgili kritik ipuçları içerir. Haritadan faydalanma olanağınız artar. 29 yaşından küçükseniz buna gerek yoktur.

İletişim için facebook astrovole sayfasını kullanabilirsiniz.